Yargıtay'dan Canan Kaftancıoğlu kararı: 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasına onama Türkiye Cumhuriyeti D
Ana Sayfa Gündem Magazin 12 Ocak 2022 95 Görüntüleme

Masterchef Tahsin mi Hasan mı elendi ? Finale kim çıktı ?

Yarı final öncesinde ise yakın dostu Hasan ile karşılaşacak olan Tahsin duygusal anlar yaşadı.

Masterchef Tahsin mi Hasan mı elendi ? Finale kim çıktı ?

MASTERCHEF TAHSİN KİMDİR?
15 Haziran 1997 tarihinde Kocaeli’de doğan Tahsin Küçük, 23 yaşında ve aslen Trabzonlu. 7 yıldır İstanbul’da hayatını sürdüren Tahsin yemek yapmanın yanı sıra birçok dans türüyle de ilgileniyor. 10 yaşından beri mutfakla iç içe olan yarışmacı Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur.


Ulu Gazi İlköğretim okulunu bitirdikten sonra liseyi de Yunus Emer Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamlayan Küçük, 13 yaşında mutfağa bulaşıkçı olarak girdi. 2015 yılında Ver Fırına isimli yarışma programına katıldı. Üniversite yıllarında da pek çok yarışmaya katılarak derece elde ettiğini belirten MasterChef Tahsin ürk televizyonlarında bulunan gündüz kuşağı yemek programlarında da yemek editörü olarak görev yaptığını ifade ediyor.
İstanbul’da iki şubesi olan hamburger restoranı bulunan MasterChef Tahsin asma yaprağında tekir balığı yemeği ile final turundan yükselerek MasterChef Türkiye kadrosuna seçilmişti.
Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliklerini yaptığı MasterChef Türkiye’de final haftası heyecanı devam ediyor. MasterChef 2021 şampiyonu 14 Ocak Cuma akşamı belli olacak. MasterChef dörtlü finalinde elenen ilk isim Sergen Özen olmuştu. Yarı finalde rakiplerini geride bırakan Eren ise büyük finale adını yazdıran ilk yarışmacı olmuştu.

YAKIN DOSTLAR YARI FİNALDE RAKİP OLDU
MasterChef’in 12 Ocak Çarşamba ekrana gelen son bölümünde ise Hasan ve Tahsin yarı finalde karşı karşıya geldi.

“DÖRTLÜYE KALDIĞIMDA BİR RÜYA GÖRMÜŞTÜM”
Yarı final öncesinde ise yakın dostu Hasan ile karşılaşacak olan Tahsin duygusal anlar yaşadı.

Gördüğü bir rüyayı şeflere anlatan Tahsin, “Dörtlüye kaldığımda bir rüya görmüştüm. Hasan ve Tahsin finaliydi. Ama erken bir final oldu galiba yarı final oldu. Hasan’la yarıştığım için çok mutluyum. Bugün dokunsalar ağlayacak gibiyim. Çok duygusalum biri veda edecek. Hasan gitse kendim kadar üzülüyorum” ifadelerini kullandı.

MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Tahsin oldu

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp