Yargıtay'dan Canan Kaftancıoğlu kararı: 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasına onama Türkiye Cumhuriyeti D
Ana Sayfa Gündem, Gündem Magazin 11 Ocak 2022 121 Görüntüleme

Tekirdağlı Köfteci Masterchef Sergen Özen Elendi

Masterchef yarışmasının iddialı yarışmacılarından Tekirdağlı Sergen Özen elenerek, sezona dördüncü olarak veda etti.

Tekirdağlı Köfteci Masterchef Sergen Özen Elendi

TEKİRDAĞLI KÖFTECİ MASTERCHEF SERGEN ÖZEN ELENDİ
MasterChef 2021-2022’de 10 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Tekirdağlı Masterchef Sergen Özen final turu geçemeyerek, yarışmaya veda etti.

SERGEN YARIŞMAYI 4. OLARAK TAMAMLADI
Yedek yarışmacılar arasından çeyrek finale kadar yükselen Tekirdağlı MasterChef Sergen, sezona dördüncü olarak veda etti.

CUMA GÜNÜ ŞAMPİYON BELLİ OLACAK
MasterChef Türkiye 2021’de final için geri sayım başladı. Cuma günü şampiyonun belli olacağı yarışmaya MasterChef Sergen de finale çıkma mücadelesi veriyordu.

SERGEN ELENİNCE DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
MasterChef Türkiye’ye veda eden Sergen Özen, duygusal anlar yaşadı. Yarışmacı arkadaşlarının ve ünlü şeflerin alkışlarla destek olduğu Sergen, şeflere sarılarak veda etti.

Sergen ve Hasan arasında müthiş bir mücadele yaşandı. Çeyrek finalist iki yarışmacı Sergen ile Hasan, finale kalan son isim olmak için tezgah başına geçti.

SOSYAL MEDYA’DA YER YERİNDEN OYNADI
TV8 ekranlarında 10 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan final gecesinde elenmesinin ardından sosyal medya’da çok sayıda paylaşım yapıldı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Masterchef Sergen’in elenmesine üzülen sevenleri özellikle twitter’da binlerce tweet attı.

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp