Yargıtay'dan Canan Kaftancıoğlu kararı: 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasına onama Türkiye Cumhuriyeti D
Ana Sayfa Dünya, Gündem 31 Mart 2022 85 Görüntüleme

Rus paraşütçülerin Ukrayna kuvvetlerine karşı savaşının kamera görüntüleri.

Bir grup Rus paraşütçü, Ukrayna’da devam eden askeri özel operasyonun bir parçası olarak görevleri yerine getirirken Ukrayna Silahlı Kuvvetlerine ve Ukraynalı milliyetçilere karşı verilen mücadelenin görüntülerini filme aldı.

Rus paraşütçülerin Ukrayna kuvvetlerine karşı savaşının kamera görüntüleri.

Paraşütçülerin Ukrayna Silahlı Kuvvetlerine karşı yürüttüğü mücadeleyle ilgili bir video yayınlandı.

Bir grup Rus paraşütçü, Ukrayna’da devam eden askeri özel operasyonun bir parçası olarak görevleri yerine getirirken Ukrayna Silahlı Kuvvetlerine ve Ukraynalı milliyetçilere karşı verilen mücadelenin görüntülerini filme aldı. Rus paraşütçüleri sadece düşman kuvvetlerini kayıpsız yenmekle kalmadı, aynı zamanda yüksek düzeyde profesyonellik ve eğitim gösterdi. İlgili bilgi ve video materyali “Telegram” – “Askeri Gözlemci” kanalı yayınlandı.
Gösterilen video görüntülerinde, Ukrayna ordusu ve milliyetçilerle mücadelenin Ukrayna’nın karayollarından birinin bölgesinde başladığını görebilirsiniz. Yayınlanan video görüntülerinde, çeşitli otomatik silahların kullanıldığı yoğun bir çatışma sesi duyabilirsiniz. Kısa bir muharebe sonucunda düşman kuvvetleri başarıyla bertaraf edildi.

Bu videonun Ukrayna topraklarında tam olarak nerede ve ne zaman çekildiği bilinmiyor ancak uzmanlar, Rus birliklerinin Ukrayna topraklarındaki aktif hareketinin Rus özel askeri operasyonunun belirlenen plana göre ilerlediğinin kanıtı olduğuna dikkat çekiyor. Bu arada, Rusya Savunma Bakanlığı’nda defalarca vurgulandı.

 

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp