Yargıtay'dan Canan Kaftancıoğlu kararı: 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasına onama Türkiye Cumhuriyeti D
Ana Sayfa Gündem, Gündem Afyon 4 Mayıs 2022 160 Görüntüleme

Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı operasyonunun gerçekleştirildiği bölgede teröristler tarafından düzenlenen füzeli saldırıda bir askerimizin şehit olduğunu duyurdu.HASTANEDE ŞEHİT OLDU

Zeytin Dalı harekat bölgesinde teröristlerce yapılan füzeli saldırı sonrası bir asker şehit olurken, saldırı sonrası yapılan operasyonlarda 24 terörist etkisiz hale getirildi.

MSB’den yapılan açıklamada “Zeytindalı Harekât Bölgesinde, 04 Mayıs 2022 tarihinde, bir unsurumuza teröristlerce yapılan füze saldırısı sonucunda kahraman silah arkadaşımız İs.Tğm. Talha BAHADIR ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.” ifadeleri yer aldı.

24 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Açıklamanın devamında şu ifadeler yer aldı: “Saldırı sonrası belirlenen terör hedefleri ateş altına alınmış ve ilk belirlemelere göre 24 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Şehidimizin kanı yerde bırakılmamıştır, bırakılmayacaktır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp