Yargıtay'dan Canan Kaftancıoğlu kararı: 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasına onama Türkiye Cumhuriyeti D
Ana Sayfa Gündem 19 Nisan 2022 78 Görüntüleme

Ege Bölgesi Masterlar Futbol Federasyonu Ligi final maçında sahada fenalaşarak yere yığılan 43 yaşındaki veteran kaleci Fatih Mumcu hayatını kaybetti.

Kalp krizi geçiren kaleci hayatını kaybetti

İzmir’de düzenlenen Ege Bölgesi Masterlar Futbol Federasyonu Ligi’nin final maçında veteran kaleci kalp krizine yenik düştü. Kalede fenalaşarak yere yığılan veteran kaleci Fatih Mumcu hayatını kaybetti.

MAÇTA KALP KRİZİ GEÇİRDİ
Alınan bilgiye göre, Bodrum Belediyesi Masterlar ile 9 Eylül Masterlar takımları arasında Karşıyaka’daki Hasan Türker Sahası’nda oynanan maçta 40. dakikada Mumcu’nun yere düştüğünü gören hakem, maçı durdurarak sağlık görevlilerini çağırdı.

Mumcu’ya ilk müdahaleyi saha kenarındaki sağlık görevlileri yaptı. Veteran kaleci daha sonra ise ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Mumcu’nun ilk belirlemelere göre kalp krizi geçirdiği belirtildi.

KALECİNİN FENALAŞMA ANI
Kaleci Mumcu’nun fenalaştığı ve yere yığıldığı anlar ise maçı çeken Ege Bölgesi Masterlar Futbol Federasyonu kamerasına yansıdı. Mumcu’nun kalesine doğru gönderilen topun auta gitmesinin ardından yere düşmesi ve diğer oyuncuların onun yanına gitmesi görüntülerde yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp