Ana Sayfa Gündem Magazin 9 Nisan 2020 82 Görüntüleme

Yavuz Bingöl dede oldu

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, oğlu Aslan’ı kucağına aldı. Türkü Bingöl, mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı…

Yavuz Bingöl dede oldu

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, oğlu Aslan’ı kucağına aldı. Türkü Bingöl, mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, 2018 yılında Mert Yüncü ile nikah masasına oturdu.Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, 2018 yılında Mert Yüncü ile nikah masasına oturdu.

Yavuz Bingöl dede oldu - Magazin haberleri

TÜRKÜ BİNGÖL ANNE OLDUMutlu evlilikleri süren çift, dün oğulları Aslan’ı kucaklarına aldı.

Yavuz Bingöl dede oldu - Magazin haberleri

MÜJDEYİ DUYURDUİlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Türkü Bingöl, müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

“HİSLERİMİ ANLATACAK KELİME BULAMIYORUM”Hayatımın en mutlu günü… Hislerimi anlatacak kelime bile bulamıyorum. Doktorlarım ve canım ebem; size ne kadar teşekkür etsem az.

Bu zorlu geçen 37 saati bana bu kadar güzel bir hediyeyle unutturduğunuz ve hep güçlü durmama yardım ettiğiniz için…

“ÇOK TATLI BİR BABA OLACAĞINA EMİNİM”Ve tabi sen Mert Yüncü; 9 ay boyunca benim en büyük destekcim, halden anlayan, her daim gözümün içine bakan biriciğim…

Çok tatlı bir baba olacağına eminim. Hoş geldin oğluşum. Allah isteyen herkese nasip etsin.

“AİLEMİZE MİNİK BİR LOKUM GELİYOR”“Öte yandan Türkü Bingöl, hamile olduğunu sosyal medya hesabından, “Ailemize minik bir lokum geliyor” sözleriyle duyurmuştu.

Tema Tasarım |