Ana Sayfa Gündem Magazin 9 Nisan 2020 110 Görüntüleme

İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur

Şarkıcı İrem Derici, Dr. Mehmet Öz’ün “Karantina bol bol seks yapın” önerisi hakkında konuştu. Derici, “Şu dönemde…

İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur

Şarkıcı İrem Derici, Dr. Mehmet Öz’ün “Karantina bol bol seks yapın” önerisi hakkında konuştu. Derici, “Şu dönemde herhalde kimsenin aklına seks gelmiyordur, geldiği gibi de gidiyordur.” dedi

İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur - Magazin haberleri

Şarkıları kadar yaptığı dobra açıklamalarla da zaman zaman gündeme gelen İrem Derici, Youtube üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı.

 • 02İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur - Magazin haberleriDerici, “Geçtiğimiz günlerde Dr. Mehmet Öz’ün karantinada kalan insanlara bol bol cinsel ilişkiye girin şeklinde tavsiyede bulundu. Peki yalnızlar ne yapsın?” sorusuna şu yanıtı verdi:
  “Kendinizi tatmin mi edin diyeyim? Şu dönemde herhalde kimsenin aklına cinsel ilişki gelmiyordur, geldiği gibi de gidiyordur. Ben yalnızım mesela… Allah’tan köpeğim var ama o da nereye kadar? Öpüyorsun, ağzın kıl doluyor. Şu an tek düşündüğüm şey, anneme nasıl sarılacağım, sahneye ne zaman çıkacağım gibi şeyler.”

  İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur - Magazin haberleriDerici, “Estetiğin bir sınırı olmalı mı? Yaptırdığı estetikleri saklayan insanlar var, ne düşünüyorsun?” sorusunu da şöyle cevap verdi:
  Türkiye’de çıkıp da oram buram yapma deyip dürüstçe söyleyen insanlardan biriyim. Estetiğin bence bir limiti yok, ihtiyacın varsa yaptır ama artık popo görmek istemiyorum. Erkekler seviyor olabilir ama ben görmek istemiyorum.

  İrem Derici: Karantinada cinsellik akla gelmiyordur - Magazin haberleri
  Aşk hakkında da konuşan Derici, “Nasıl erkeklerden hoşlanıyorsun?” sorusuna ise, “Aşık olduğum erkeklerin ortak özelliği zeki olmalarıdır. Benim için ne iş yaptığı önemli değil; her ne iş yapıyorsa yapsın başarılı olsun. Limon satsın ama her günün en çok limon satanı olsun. Ben aşık olmayı seviyorum ya! Aşık olmayı özlediğimi fark ettim şu an.” dedi. İrem Derici, dört yıl önce radyocu Rıza Esendermir’den boşandıktan sonra Lider Şahin ve Ataberk Özdene ile aşk yaşamıştı.
Tema Tasarım |