Ana Sayfa Gündem Magazin 11 Nisan 2020 99 Görüntüleme

Didem Uzel: Burası çok sıcak, maske takmak çok zor

Eşi ve çocuğuyla Miami’de yaşayan Didem Uzel önceki gün oturduğu sitenin içinde yürüyüş yaparken karantina günlerinin nasıl…

Didem Uzel: Burası çok sıcak, maske takmak çok zor

Eşi ve çocuğuyla Miami’de yaşayan Didem Uzel önceki gün oturduğu sitenin içinde yürüyüş yaparken karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı: “Burası çok sıcak, maske takmak çok zor.”

Eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan’la Miami’de yaşayan Didem Uzel, karantina günlerini anlattı. Evinin bulunduğu sitede kısa bir yürüyüşe çıkan Uzel, etrafta gördüğü detayları sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı: “Ben artık karantinadaki kaçıncı günümdeyim unuttum. Bir sitenin içinde oturduğumuz için etraf çok güvenli, o yüzden de maskesiz yürüyebiliyoruz. Siteden dışarı çıkmıyoruz.

Sizden farkımız iklimin sıcak ve boğucu olması… Dışarıda maske takmak oldukça zorlayıcı oluyor. Bir yandan da sağlığımı ve bağışıklık sistemimi düşündüğüm için bu yürüyüşü yapmam gerek. Burada da vakalarda artış var ama yoğun değil. ‘Sıcakta virüs ölür’ durumu da yok. Olsaydı burada virüs olmazdı ve hayatımıza devam ederdik. Hepimiz evden çalışıyoruz ve kimse dışarı çıkmıyor. Burada kurallara uyuluyor.”

Didem Uzel: Burası çok sıcak, maske takmak çok zor
Tema Tasarım |