Ana Sayfa Ekonomi 9 Nisan 2020 110 Görüntüleme

E devlet maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı başvuruları 2020! Kimler başvurabilir?

E devlet maddi yardım başvurusu yapmak isteyen binlerce vatandaş var ama nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. E devlet maddi…

E devlet maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı başvuruları 2020! Kimler başvurabilir?

E devlet maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı başvuruları 2020! Kimler başvurabilir?

E DEVLET AÇIK KAPI BAŞVURUSU

E devlet maddi yardım başvurusu adı Açık Kapı sistemidir. Vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur. Açık Kapı hizmeti için yapılan duyuru da ” Elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile tarafınıza bildirilecektir. ” denildi.  İçişleri Bakanlığına bağlı bu sistem E-Devlet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Açık Kapı Başvurusu ve Başvuru Takibi için gerekli detayları size anlatacağız.

E devlet maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı başvuruları 2020! Kimler başvurabilir?

E devlet maddi yardım başvurusu yapmak isteyen binlerce vatandaş var ama nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. E devlet maddi yardım başvurusu yapmak isteyen bazı vatandaşlarda acaba ben yapabilir miyim sorusunu merak ediyorlar. Bunun için Açık Kapı E devlet maddi yardım başvuru detaylarını sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Ayrıca adım adım E devlet maddi yardım başvurusu için detayları paylaşacağız.

E DEVLET AÇIK KAPI BAŞVURUSUE devlet maddi yardım başvurusu adı Açık Kapı sistemidir. Vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur. Açık Kapı hizmeti için yapılan duyuru da ” Elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile tarafınıza bildirilecektir. ” denildi.  İçişleri Bakanlığına bağlı bu sistem E-Devlet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Açık Kapı Başvurusu ve Başvuru Takibi için gerekli detayları size anlatacağız.E devlet maddi yardım başvurusu yapmak için önce e-Devlet şifreniz olması gerek. T.C. kimlik numaranız ve E devlet şifreniz ile aşağıdaki E-Devlet Giriş bağlantısına tıklayarak sisteme giriş yapmalısınız.

E-DEVLET GİRİŞ

Ardından https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-acik-kapi-basvurusu-ve-takibi

bu linke tıklayrak başvuru da bulunabilirsiniz. Unutmayın ki yardıma muhtaç aileler bu yardımdan faydalanacaklar. Gerekli araştırma İçişleri Bakanlığı tarafından yapılacak. 
Son günlerde yaşanan yoğunluk ve teknik çalışma nedeniyle “Yapılan teknik bir çalışma nedeniyle şu an hizmet sunulamamaktadır.” uyarısı vermektedir.”  Bu uyarı sizle alakalı bir durum değildir. Bir süre sonra tekrar buradan deneyebilirsiniz. Başvuru yapanlar başvuru sonucunu yine aynı bu şekilde giriş yaparak başvurusunu sorgulayabilirler.
Tema Tasarım |